vyberte verzi:

   
  Administrace: 
 

 

DESATERO
  1. Objednejte se s dostatečným předstihem. Minimálně 3-5 týdnů dopředu - dle sezony.

  2. Sdělte nám, laskavě co budete požadovat za službu (koupání, rozčesání ...) a v jakém stavu bude srst Vášeho miláčka (plst, nekoupaná ...)

  3. Prosíme BEZ PARAZITŮ - klíšťata , blechy. Když parazité budou, odrazí se to na konečné ceně (nutná asanace prostředí a nástrojů)

  4. Pokud není objednáno koupání, prosíme vykoupaného, suchého (vyfoukaného fénem a při tom rozčesávaného) pejska. Mnozí se domnívají, že až se pes ostříhá tak si ho vykoupou doma - upozorňuji, že broušení strojků a nůžek není levná záležitost a ani výsledek práce nebývá i při velké snaze nejlepší. Vyjimku tvoří pejsci na trimování - jejich srst se upravuje nekoupaná (neotevřená) , rozhodně to však neznamená, že by měli být špinaví.

  5. Upozorněte nás prosím, na zdravotní problémy vašeho psího miláčka - bradavice, jizvy, odřeniny. Nezapomeňte upozornit na případné epileptiky a srdeční problémy.

  6. Nestříháme pejsky s neléčenými kožními problémy! Platí: nejdříve k panu doktorovi a po poradě s ním, pokud se nejedná o přenosnou nemoc a veterinář to bude považovat za prospěšné - ostříháme, počítejte však s tím, že budeme účtovat příplatek za asanaci prostředí a nástrojů.

  7. Upozorněte nás prosím na agresivní pejsky, popřípadě je vybavte košíkem.

  8. Doporučuji pejsky k nám vodit na vodítku. Ne všichni jsou z "návštěvy" u nás nadšeni a mohou se pokusit "odejít" domů.

  9. Hlaste při příchodu háravé fenky.

  10. Nezapomeňte svého pejska před stříháním vyvenčit (a po něm to samozřejmě uklidit) aby se při stříhání cítil dobře a nic ho "netlačilo".


                         Profil   |   Ceník   |   Galerie   |   Desatero   |   Kontakt   |   Psí salón   |   Chov. stanice
Copyright © 2006 - 2021 Lukáš Veselý     Všechna práva vyhrazena / All rights reserved